Sebeobrana Jiu Jitsu

Sebeobrana Jiu Jitsu

Zápis do všech skupin Tiger Gymu pokračuje po CELÝ ROK!

Nábor nových členů Tiger Gym

Kurzy sebeobrany jsou v dnešní době velmi vyhledávané. Je to především díky jejich univerzálnosti a flexibilitě. Člověk se mnohokrát ve svém životě dostává do situací, při nichž se musí bránit nějakému útoku a je pak na něm, jak se s nimi vyrovná. Kurz sebeobrany Jiu Jitsu v Tiger Gym – kickbox Praha Vás naučí reagovat na všechny známé druhy útoků a vlastními postupy je neutralizovat.
 
Jiu Jitsu je vhodné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví.

Kurz sebeobrany Jiu Jitsu

 
Jiu Jitsu, tradiční japonské bojové umění, je jednou z nejúčinnějších forem sebeobrany, která v sobě kombinuje mnoho forem bojového umění. Jiu Jitsu spočívá v širokém repertoáru technik, které optimálně rozvijí většinu tělesných schopností. Rozvijí se schopnost rychlé reakce na situaci s cílem neutralizace útočníka. Jedná se převážně o boj beze zbraně, ale i za použití některých malých zbraní.

Další aspekty Jiu JItsu

Jiu Jistu není pouze bojové umění ve formě sebeobrany, ale zároveň se jedná o životní filozofii. Kurzem Jiu Jitsu se odreagujete od stresu, naučíte se zvládat krizové situace a řešit je s klidnou hlavou. Jiu Jitsu lze přeložit jako „jemné umění“ a o umění se opravdu jedná ve všech jeho odstínech. Poznejte i Vy komplexní sílu kurzů sebeobrany Jiu Jitsu v Tiger Gym – kickbox Praha.
 
Nahlédněte do rozpisu tréninků a objednejte se na svoji první hodinu Jiu Jitsu Praha!

Co Vám ještě dají tréninky Jiu Jitsu Praha

 
Zlepší se Vaše fyzická kondice.
Bude se formovat Vaše postava a zpevní se svaly.
Zvýší se Vaše flexibilita.

Sebeobrana Jiu Jitsu Praha 6

 
Pokud Vás Jiu Jitsu zaujalo, navštivte nás na Praze 6 v objektu nákupního centra Shopping Point Řepy. Je k nám ideální dopravní spojení – budova je jen několik metrů od tramvajové zastávky Slánská. Tým profesionálních trenérů z Tiger Gym se těší na Vaši návštěvu!
 
Nejlevnější členství vychází na 450,- kč měsíčně. V této ceně je obsaženo pravidelné cvičení na jeden měsíc!
 
 

 

Výběr sportu