Novinky

 • Změny rozvrhu od 1.6.2020

  Tiger Gym Řepy:

  Děti Jiu-Jitsu (neplést s Tygříky) začínají 16:30 každý den od pondělí do čtvrtka

  Nově ve stejné dny přidáváme tréninky Kickboxu tj již nebudou spojené s Thaiboxem viz. ROZVHY TRÉNINKU

   

  Tiger Gym Luka:

  od minulého týdne jedeme podle plného rozvrhu, Kickbox pondělí a středa od 18:00 a Thaibox úterý a čtvrtek začátečníci  od 18:00 a pokročilí od 19:00

   

  Tiger Gym I.P.Pavlova:

  Prozatím bezezměn. Pondělí a středa od 18:30 kondiční Kickbox. Podle zájmu o tréninky eventuálně rádi přidáme další tréninky.

 • Prosíme pomozte nám

  Dobrý den / ahoj.

  Píšu vám, vám všem. Tedy současným i bývalým členům a rodičům dětí, které cvičí nebo v minulosti cvičili v našem klubu a v našich tělocvičnách. Společně jsme překonávali spousty překážek. Náš klub v minulosti opravdu neměl svůj život jednoduchý a vše zvládal hlavně díky odhodlání celého týmu. Každý boj v minulosti jsme vyhráli svou vlastní zarputilostí a touze zvítězit. Jsou za tím tisíce hodin práce na tatami, ale i při rekonstrukcích tělocvičen, stěhováních a dalších věcech, které člověk z venku ani nepostřehne. 

  Bohužel dnes proti nám stojí protivník, kterého nepřekonáme vlastními silami, vůlí ani sebeobětováním. Protivník kterého sice nevidíme, ale hned v prvním kole poslal nekompromisně celý klub k zemi. Proto vás dnes všechny, současné i bývalé členy klubu prosíme, pomozte nám v této těžké chvíli. Buďte naším koučem v rohu žíněnky, pomozte nám se znovu postavit a bojovat. Protože bojovat budeme, do posledního dechu a posledních sil. Bojovat za zachování klubu pro vás a vaše děti. Ať už nyní nebo třeba v budoucnosti. Abychom se opět mohli setkat na tatami. Učit se nové věci, vybít přebytečnou energii nebo stres. Vyběhnout společně ven, na kempy nebo prostě jen po tréninku na dobrý nápoj. 

  Stačí nám velmi málo. Pokud by se opravdu každý, komu přijde tento email připojil a pomohl, pak stačí jen symbolická pomoc. V tuto chvíli nepotřebujeme peníze na trenéry, všichni si poradíme i v těchto časech nějakým způsobem samy. To co nás nejvíce tíží jsou nájmy. Jsme v soukromých pronájmech a už nyní víme, že celá tíha vládních opatření spadne na nás, pronajímatelé nám nejsou ochotni pomoci. V tuto chvíli předpokládáme, že na tatami se nevrátíme moc dlouho před prázdninami a po té nás čekají ještě dva tvrdé měsíce, kdy do gymů chodí minimum lidí. Na druhou stranu očekáváme, že od září snad již budeme moci cvičit bez zásadnějších omezení. Proto jsme založili transparentní účet a budeme rádi za jakoukoliv pomoc. Cílovou částku jsme proto stanovili na 200.000kč a protože tento email putuje zhruba ke čtyřem tisícům bývalých i současných členů, stačí opravdu i částka 50 - 100kč k tomu, aby klub překlenul to nejtěžší období. Cokoliv by se eventuálně vybralo nad tuto částku bude použito výhradně na úhradu nájmu nebo nových pomůcek na cvičení.


  Číslo účtu je 2001790090/2010 a veškeré platby a jeho celkovou transparentnost si můžete ověřit ZDE. Text tohoto emailu též naleznete na našich stránkách Tiger Gymu.


  Předem moc děkuji všem, kterým není osud našeho klubu lhostejný a pomůžou nám přehoupnout se i přes toto těžké období. Pevně věřím, že se opět uvidíme na tatami.

  S pozdravem Emil Horný

   

 • Partner město Praha

  S potěšením oznamujeme členům Tiger Gym Praha, že díky získání finančních prostředků z grantů hl. m. Prahy na rok 2014 nebudeme nijak navyšovat členské příspěvky do našeho klubu, a to i vzhledem ke zvyšujícím se nákladům.

Výběr sportu