Novinky

 • Středa 28.9.2022

  Z důvodu státního svátku máme ve středu v tělocvičně Tiger Gym Repy zavřeno a odpadají veškeré tréninky.

   

 • POZOR, poslední trénink v tělocvičně I.P.Pavlova

  Po domluvě s majitelem budovy bude provoz tělocvičny I.P.Pavlova ukončen o dva tréninky dříve, tj v úterý 20.9.2022. Zakoupené permanentky s tříměsíční platností, které byly uhrazeny po 22.6.2022 budou proplaceny zpět s ohledem na jejich zbývající platnost. Permanentky zakoupené do 21.6.2022 nebudou propláceny zpět s ohledem na jejich 3 měsíční platnost, která končí právě 20.9.2022. Pokud by někomu zbyly vstupy z těchto permanentek které propadli bez náhrady, může je i tak dovybrat na tělocvičně Luka či Řepy i přes to, že již nejsou platné a to s jakýmkoliv datem nákupu. V případě, že máte tedy permanentku zakoupenou od 22.6. výše, požádejte prosím o její proplacení zpět na emailu info@tigergym.cz 

 • Příspěvek Aktivní město

   

  Tento rok můžete opět čerpat až 1000kc podporu od městské části Praha 5, Praha 6 a nově i Praha 17. Výše příspěvku závisí na městské části, nicméně určitě doporučujeme tuto možnost využít co nejdříve, protože v tomto programu plati kdo dřív přijde ten dostane prachy, kdo přijde později, nemusí už dostat nic, kvůli vyčerpání objemu peněz.

   

  Registraci provedete ZDE

 • Partner město Praha

  S potěšením oznamujeme členům Tiger Gym Praha, že díky získání finančních prostředků z grantů hl. m. Prahy na rok 2014 nebudeme nijak navyšovat členské příspěvky do našeho klubu, a to i vzhledem ke zvyšujícím se nákladům.

Výběr sportu