Letní soustředění

Letní soustředění Tiger Gymu 12.8. - 16.8.2020

 

Letošní kemp bude stejně jako v minulém roce u penzionu Šafránkův mlýn. Pro tento rok bude ubytování možné pouze v chatkách po 4 lidech.

Letní soustředění je určeno pro skupinu Jiu-Jitsu dospělí, Thaibox a Kickbox. Dále pak pro dětské skupiny Malých tygříků (u těch nejměnších prosím o konzultaci na recepci jestli bude nutný doprovod rodičů). Pokud by byl zájem ze strany starších dětí (skupina Jiu-Jitsu děti začátečníci nebo pokročilí starší 8 let, je třeba se informovat na recepci.

           

Cena kempu je 3700kč. V ceně ubytování je zahrnuta plná penze, využívání fitness, tělocvičny, fotbalového, nohejbalového a volejbalového hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, petangue a venkovních dvou vyhřívaných bazénů.

U dětí do 18 let je třeba vytisknout a před odjezdem na soustředění předat tyto dva formuláře:

POTVRZENÍ OD LÉKAŘE

PROHLÁŠENÍ RODIČU O BEZINFEKČNOSTI

Příjezd na místo je plánován na 11:00 ve středu 12.8.2020. Dopravu si zajištuje každý po vlastní ose, nicméně jsme schopni předat kontakty na volná místa v autech ostatních účastníků. Odjezd pak bude po snídani cca od 10:00 do 12:00 v neděli 16.8.2020.

Na programu budou pro všechny skupiny od dětí po dospělé intenzivní tréninky 2 - 3x denně. Pro děti pak aktivní vyplnění volného času hrami a samozřejmě noční bojovkou.

Na soustředění máme rezervováno 56 míst, nicméně v tuto chvíli zbývá 21 volných míst. Přihlásit se je možné buď na recepci Tiger Gymu Řepy při úhradě nevratné zálohy 2000kč nebo po mailu na info@tigergym.cz kde Vám sdělíme informace k platbě a následným zasláním 2000kč na účet klubu. 

Mapa umístění penzionu ZDE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výběr sportu