Info nábor září 24/25

POZOR! Informace z této stránky jsou určené pouze pro rodiče z kurzů Cvičení rodičů s dětmi a Kruhové tréninky pro maminky s dětmi, kteří mají přednostní právo na místa v těchto kurzech od září 2024. Nábor pro nové členy bude spuštěn až v polovině června po obsazení míst stávajícími členy a rodiči, kteří se v minulosti do kurzů nevešli a jsou na listině náhradníků.

Nábor bude probíhat ve třech vlnách. 28.5. - 2.6.2024 pro stávající členy. 3.6. - 9.6.2024 pro rodiče z listiny náhradníků a od 10.6. pak pro nové klienty.

 

INFO PRO STÁVAJÍCÍ KLIENTY:

Hned na úvod bych Vás stejně jako v SMS rád požádal o reakci ideálně dnes. Je to pouze z důvodu postupného zaplnění kurzů a pokud by nastal ideální případ, že by odpovědělo všech cca 300 rodičů, tak by se ještě dali přeházet rozvrhy tak, abychom ne-li všem, tak alespoň většině vyhověli. Pokud se budou kurzy plnit několik dní, budeme prostě umísťovat klienty tak, jak nám budou odepisovat a postupně jednotlivé skupiny uzavírat. 

 

Trenérky:

Jak jste možná postřehli, Kačka se nám začíná zakulacovat a v září bude rodit. Kvůli kontinuitě především vzhledem k dětem, povede tréninky Cvičení rodičů s dětmi minimálně celé pololetí Lenka, která nyní učí úterky a čtvrtky. Naopak Kruhové tréninky povede Kačka do poslední možné chvíle s tím, že v posledních týdnech jí budu jako předcvičující figurant vypomáhat já (Emil :D ) Po porodu pak povedu pár týdnů tréninky sám a po té se vrátím zpět do role figuranta a následně si Kačka převezme vedení tréninků zpět. Soudě podle průběhu předchozích rekonvalescencích po porodu budu mít tréninky samostatně max 2 týdny a za další 2 již bude vše výhradně v Kaččině režii.

 

Rozpis tréninků a skupiny:

Skupiny u Kruhových tréninků co se týká pro koho je určen zůstávají stejné. Tj Kruháče pro maminky s miminky jsou výhradně pro děti nehybné, lezoucí a nestabilně chodící, kvůli bezpečnosti dětí. U kruháču pro maminky s většími dětmi jde o děti stabilně chodící a výš.

Skupiny Cvičení rodičů s dětmi jsou stále rozděleny na lezoucí, chodící a mluvící, nicméně k nim se přidá i zcela nový kurz navazující na mluvící a to Malí Tygřící mini, které ale již povedou odpolední trenéři, protože se zde již pojede spousta složitějších cvičení včetně pokročilé gymnastiky. Více info o skupinách Cvičení rodičů s dětmi ZDE.

 

Předběžný rozvrh od září a školní rok 2024/2025

 

Cena:

Trénink bude vycházet na 139kč. Platba bude probíhat na tréninky od pondělí 2.9. do pátku 20.12.2024. Vzhledem k tomu, že v tomto období připadají na všední dny svátky a prázdniny pouze na 28.10.-30.10.2024 tedy pondělí až středa, vychází na pondělí, úterý a středu 15 tréninků a na čtvrtek a pátek tréninků 16.

Cena za kurz září - prosinec je tedy pro Pondělí, úterý a středu 2085kč a čtvrtek a pátek 2224kč. 

Období září - prosinec bylo zvoleno po dohodě s rodiči, kvůli čerpání příspěvků od pojišťoven, které musí být uhrazeny v daném roce. Tj kdo bude pokračovat v lednu, může stále ještě použít doklad z prosince na další kurz.

 

DĚKUJEME VŠEM KTEŘÍ DOČETLI AŽ SEM. NYNÍ VÁS POPROSÍM VRAŤTE SE ZPĚT K SMS, KTEROU JSEM VÁM POSÍLAL V ÚTERÝ 28.5.2024 A POKUD MÁTE ZÁJEM ZAČÍT S NÁMI V ZÁŘÍ, ODPOVĚZTE NÁM VE FORMÁTU: Jméno (dle toho co máte v rezervačním emailu), email (opět ten který používáte v systému), věk dítěte, den který chcete tréninky, název tréninku dle rozvrhu hodin. 

Příklad: Karel Vomáčka, vomacka@seznam.cz, 26 měsíců, úterý, mluvící. V případě potřeby připojte poznámku.

Na SMS které přijdou do 20:00 budeme reagovat ten samý den a odešleme Vám platební instrukce. Tato platba musí být odeslána nejpozději druhý den a to okamžitou platbou (toto je důležité kvůli tomu, abychom právě druhý den večer již věděli, které kurzy ještě můžeme nabízet a které již budou plné a musíme je řešit se zájemci individuálně).

 

 

Výběr sportu