TRX Praha

TRX

Nová generace cvičení:

Total-Body Resistance Exercise TRX

Total-Body Resistance Exercise je mezi širší veřejností čím dál více známější spíše pod zkratkou TRX. Pokud Vám ani tento akronym nic neříká, pak Vám ve zkratce tento cvičební fenomén rádi představíme. Za oním anglickým názvem se skrývá v principu poměrně jednoduchý, ovšem o to účinnější způsob cvičení, prostřednictvím kterého protahujete celé své tělo a jako zátěž používáte právě své tělo v různých polohách a tím také regulujete samotnou náročnost cvičení.

Doporučujeme TRX každému

Na základě našich dlouholetých zkušeností s tímto cvičebním systémem ho skutečně můžeme doporučit každému, kdo se nechce trápit na různých strojích v posilovně a přitom chce důsledně a rovnoměrně rozvíjet svou fyzickou kondici. Velkou výhodou je, že vycházíte ze svých přirozených pohybů, díky čemuž se snáze a rychleji naučíte i celé série cvičení. Pomalým, postupným cvičením si vybudujete vlastní silné jádro, které pak budete rozvíjet. Díky vlastní vytrvalosti poměrně záhy poznáte zlepšující se fyzickou i psychickou kondici, radost ze cvičení a motivaci hledat a objevovat nové cviky.

Než se rozhodnete začít s TRX

Ještě než si ale pořídíte toto relativně cenově dostupné fitness nářadí, vřele Vám doporučujeme si vše vyzkoušet a zejména pak v počátcích cvičit pod vedením zkušených trenérů. Nehledě na to, že cvičení s partou podobně laděných nadšenců je také velmi obohacující a motivující. TRX nás baví, protože vidíme nejen sami na sobě skvělé výsledky, ale hlavně nás vždy nejvíc potěší, když se ze smutného, sklíčeného, oplácaného a málo ohebného človíčka se spoustou bolestí vyklube v krátké době zdravě sebevědomý, pozitivně laděný, zpevněný cvičenec.

Nebojte se TRX

Nemusíte se bát, že Vám na začátku cvičení trochu nepůjde. Nemusíte se ani bát toho, že by se na Vás někdo divně díval nebo se Vám dokonce smál. K nám si lidé chodí především dobře zacvičit.
 
Přijďte i Vy! Těšíme se na Vás.
 
Nábor nových členů Tiger Gym
 
 
 

Výběr sportu