BJJ

BJJ Fight

Zápis do všech skupin Tiger Gymu pokračuje i v prosinci!

Nábor nových členů Tiger Gym

Máte poslední dobou stále větší a větší obavy z rostoucí kriminality? S hrůzou sledujete každý den zpravodajství, které je z valné většiny vyplněno vraždami, přepadeními či krádežemi? Nebo Vás často přepadávají „temné“ myšlenky, během nočních procházek městem? Nyní můžete dát strachu červenou! Tiger Gym - Kickox Praha - přichází s unikátní nabídkou kurzů sebeobrany ve formě brazilského Jiu Jitsu.

Co je brazilské Jiu Jitsu?

 
Brazilské Jiu Jitsu je stoprocentně účinný sebeobranný systém bojových technik, využitelný především v boji na zemi. Naučí Vás schopnosti rychle reagovat na veškeré druhy „pozemních“ útoků. Kolikrát jste se dostali do situace, že proti Vám stála „podivná existence“, a Vy se obávali, že zaútočí? I vy, pánové, dejte ruku na srdce! Tiger Gym Vám dodá jistotu v takovýchto nepříjemných momentech.
 
Vyzkoušejte brazilské Jiu Jitsu a zlepšete psychickou i fyzickou stránku svého těla!

Brazilské Jiu Jitsu Praha

 
Naše kurzy brazilského Jiu Jitsu jsou vhodné pro každou věkovou kategorii bez rozdílu pohlaví. Takže dámy, pozor! Vezměte své nejlepší kamarádky či kolegyně z práce a dorazte k nám! Pánové, Vy vezměte své známé či celou rodinu, o kterou se pečlivě staráte, a navštivte nás také. Vězte, že bojové techniky brazilského Jiu Jitsu, spočívající především v páčení a škrcení, Vám umožní získat rozhodující výhodu v boji s protivníkem. Ať už je ten protivník v tělocvičně, nebo na ulici.
 
Nahlédněte do rozpisu tréninků a navštivte Tiger Gym na Praze 6.

Další pozitiva BJJ

 
Návštěvy našich tréninkových kurzů s sebou přináší i řadu dalších pozitiv a kladů. Jednak je to odbourání stresu, kterého se v poslední době každému z nás dostává ve velké míře. U nás se oprostíte od běžných denních starostí, takzvaně si pročistíte hlavu.
A dále si vylepšíte i fyzickou kondici, která u většiny z nás také není nejoptimálnější. Spojte tedy příjemné s užitečným a pojďte do naší tělocvičny!
 
Naši zkušení a plně profesionální trenéři brazilian Jiu Jitsu se na Vás těší!
 
Nejlevnější členství vychází na 450,- kč měsíčně. V této ceně je obsaženo pravidelné cvičení na jeden měsíc!
 
 

 

Výběr sportu