Aerobic dynamic kickbox

Aerobic dynamic kickbox

Zápis do všech skupin Tiger Gymu pokračuje po CELÝ ROK!

Nábor nových členů Tiger Gym

Co znamená ADK

 
Pod zkratkou ADK se skrývá název Aerobic Dynamic Kickbox, tedy bezkontaktní skupinový trénink ve svižném tempu hudby s prvky kickboxu. Díky rychlým úderům a kopům procvičíte a vytvarujete celé tělo, zlepšíte si fyzičku a v neposlední řadě i náladu.

Proč cvičit Aerobic dynamic kickbox

 
Výhodou cvičení je především to, že kombinuje aerobní aktivitu s posilováním. Zpevníte celé tělo, jak paže, nohy a zadeček, tak i střed těla a zároveň spálíte kalorie. Jako u každého cvičení i zde vyplavíte endorfiny, což podporuje dobrou náladu. Pokud navíc bojujete se stresem, tak určitě oceníte, že při cvičení záleží jen na vás, koho si při úderech a kopech představíte. Zkrátka je toto cvičení i výborným prostředkem pro odbourání stresu.
 
 
Cvičí se ve svižném tempu, a tak sport může některé začátečníky překvapit. Nechat se odradit by však byla chyba, efekty se dostavují rychle a není neobvyklé, že si na ADK vypěstujete závislost.

Pro koho je určeno ADK?

 
Toto cvičení je vhodné pro ženy i muže, jednoduše pro všechny, kteří se potřebují fyzicky vybít a zároveň nabít dobrou náladou. Na ADK se doporučuje sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně. Abyste si cvičení ještě více užili, nezapomeňte ručník a láhev s vodou.

 

Výběr sportu