Aerobic dynamic kickbox

Aerobic dynamic kickbox

Zápis do všech skupin Tiger Gymu pokračuje i v prosinci!

Nábor nových členů Tiger Gym

Co znamená ADK

 
Pod zkratkou ADK se skrývá název Aerobic Dynamic Kickbox, tedy bezkontaktní skupinový trénink ve svižném tempu hudby s prvky kickboxu. Díky rychlým úderům a kopům procvičíte a vytvarujete celé tělo, zlepšíte si fyzičku a v neposlední řadě i náladu.

Proč cvičit Aerobic dynamic kickbox

 
Výhodou cvičení je především to, že kombinuje aerobní aktivitu s posilováním. Zpevníte celé tělo, jak paže, nohy a zadeček, tak i střed těla a zároveň spálíte kalorie. Jako u každého cvičení i zde vyplavíte endorfiny, což podporuje dobrou náladu. Pokud navíc bojujete se stresem, tak určitě oceníte, že při cvičení záleží jen na vás, koho si při úderech a kopech představíte. Zkrátka je toto cvičení i výborným prostředkem pro odbourání stresu.
 
 
Cvičí se ve svižném tempu, a tak sport může některé začátečníky překvapit. Nechat se odradit by však byla chyba, efekty se dostavují rychle a není neobvyklé, že si na ADK vypěstujete závislost.

Pro koho je určeno ADK?

 
Toto cvičení je vhodné pro ženy i muže, jednoduše pro všechny, kteří se potřebují fyzicky vybít a zároveň nabít dobrou náladou. Na ADK se doporučuje sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně. Abyste si cvičení ještě více užili, nezapomeňte ručník a láhev s vodou.

 

Výběr sportu